معرفی بازی Black Desert Mobile؛ بیابان سیاه

ADMIN-1 ۰۸ دی ۱۳۹۸ ۶۰۸ ۰

Black Desert Mobile


بازی Black Desert Mobile جدیدترین بازی نقش آفرینی چند نفره آنلاین است. مبارزه با هیولاها زیر انگشتان شما! تقریبا چهار سال پیش بود که استودیو کره‌ای Pearl Abyss بازی Black Desert Online را روی کامپیوترهای خانگی عرضه کرد. این بازی نقش آفرینی آنلاین فوق العاده زیبا و خوش ساخت با استقبال بسیار زیاد طرفداران مواجه شد؛ حالا استودیو Pearl Abyss چیزی در حدود دو سال زمان صرف کرده است تا بتواند این بازی پرطرفدار را روی گوشی‌های هوشمند عرضه کند. نتیجه این کار یک بازی بسیار زیبای نقش آفرینی کنسولی روی تلفن‌های همراه است.

دنیایی فانتزی پر از داستان‌های متفاوت و ماجراجویی. داستان بازی از آن‌جایی شروع می‌شود که شما در حالی که حافظه‌ی خود را از دست داده‌اید روی شن‌های ساحل یک روستا به هوش می‌آیید. شما چیزی یادتان نمی‌آید، اما یک روح سیاه همیشه همراه شماست و شما را راهنمایی می‌کند. یکی از اهالی روستا برای کمک پیش شما می‌آید و شما را با اهالی روستا آشنا می‌کند. رئیس روستا به شما پیشنهاد کار در ازای محل اقامت می‌دهد. حالا این وظیفه شما است که با هیولاها بجنگید و خودتان را ارتقا دهید؛ مأموریت‌ها را تمام کنید و با دیگر بازیکن‌ها تعامل داشته باشید. شخصیت‌های متنوع به‌همراه مأموریت‌های درگیر کننده و محیط پر جزئیات بازی همه دست به دست هم داده‌اند تا یکی از بهترین تجربه‌های نقش آفرینی موبایل را به ارمغان بیاورند.

این بازی اندروید و آیفون یک اثر نقش آفرینی چند نفره آنلاین یا به اصطلاح (MMORPG) است. این بازی ویژگی‌های سبک نقش آفرینی و چند نفره را به همراه دارد. شما باید با تعامل و همکاری با دیگر بازیکنان مراحل را پیش ببرید. گرافیک زیبا و جزئیات فوق العاده، اولین چیزی است که نظرمان را جلب می‌کند. استودیو سازنده تمام تلاشش را کرده است تا تجربه‌ای مشابه نسخه کامپیوتر را روی تلفن‌های همراه به ارمغان بیاورد و واقعا هم موفق بوده است. بهینه سازی‌های متعدد این بازی باعث شده است که با وجود حجم زیاد و جزئیات فراوان به‌خوبی روی تلفن‌های همراه اجرا شود و از لحاظ گرافیکی چیزی از نسخه کامپیوتری کم نداشته باشد.

این بازی به‌صورت رایگان روی اندروید و آیفون منتشر شده است و شما می‌توانید با استفاده از خرید درون برنامه‌ای سلاح‌ها و آیتم‌های قدرتمند خریداری کنید.


دانلود نسخه اندروید بازی  Black Desert Mobile

دانلود نسخه iOS بازی      Black Desert Mobile

برای ارسال دیدگاه وارد شوید
دیدگاهی ثبت نشده است
بازی‌های آینده
  • ۰۳ خرداد Forspoken
    ۱ روز بعد