جوانان

دانلود دیتای اورجینال بازی Battlefield 4 Premium Edition برای PC آپدیت June

ADMIN-1 ۱۶ خرداد ۱۴۰۰ ۲۵۰۴ ۱۶
 • انتشار ۰۷ آبان ۱۳۹۲
 • ناشر Electronic Arts
 • سبک اکشن
 • پلتفرم Origin
 • نسخه Backup Data
 • حجم بازی 56 GB

Battlefield 4 Premium Edition June Update 

نسخه نهایی Origin  مخصوص آنلاین و آفلاین  با حجم 56 گیگابایت
Origin Backup

سری Battlefield که از نسخه سوم این روند پیشرفت انقلابی آغاز شد و ظرف چند سال از آن زمان اکنون اگر نگوییم این فرنچایز قوی تر و موفق تر و البته زیباتر از Call of duty است دیگر حداقل باید بگوییم در یک سطح هستند، البته در مورد بخش چند نفره دیگر شک و تردید وجود ندارد و سری Battlefield در بخش چند نفره اکنون قدرت کامل را در دست دارد.

در بخش تک نفره بازی ما کنترل گروهبان Daniel “Reck” Recker را بر عهده می گیریم که در طول بازی کلامی صحبت نمی کند. وی فرمانده گروه یا جوخه Tombstone است و تقریبا نمادی از یک شخصیت کلیشه ای محض نیز می باشد. این گروه با کمک هم یک داستان بسیار سطحی . تو خالی را تشکیل می دهند که در مطلبی که در مورد داستان این بازی مطالعه می کردم از آن به عنوان ” تقلید یک دانش آموز تنبل از یکی از مقاله های دور انداخته شده توسط تام کلنسی” یاد کرده بود که بسیار به جا و صحیح به نظر می رسد. داستان بازی یک خط کاملا شناخته شده و بدون تغییر را که همه ما از حفظ هستیم به صورت جزء به جزء بیان می کند. صحنه ورود و اتحاد و رفاقت تیم، صحنه خیانت، صحنه پیدا شدن دوست غیر منتظره، صحنه شکنجه و هر آن چه که دیگر نمی خواهیم باز هم ببینیم!

در بخش گرافیکی بازی چه از لحاظ فنی و چه هنری، سازندگان بی نقص کار کرده اند و باید گفت Frostbite 3 در Battlefield 4 غوغایی از لحاظ گرافیک به پا کرده است که چشم هر بازیباز و منتقدی را به خود خیره می کند. بازی بسیار روان و بدون مشکل اجذا می شود . به هیچ وجه در صحنه های خیلی شلوغ نیز شاهد افت فریم در بازی نخواهید بود. خیلی کم پیش می آید و یا شاید مانند من هیچ وقت پیش نیاید که در بازی با باگ روبرو شوید و تجربه شما را تلخ کند. کیفلیت تکسچرها و بافت ها عالی هستند و به هیچ وجه شاهد مواردی از قبیل پارگی تصویر و دیر لود شدن بافت ها و … نیستیم. سایه زنی ها در بازی بسیار خوب انجام شده اند و همچنینی از لحاظ نورپردازی نیز  شاهد یکی از برترین بازی ها در این زمینه هستیم. طراحی هنری محیط ها و مراحل بسیار عالی انجام گرفته است و تجربه سازندگان در خلق شوترهای نظامی را کاملا به رخ می کشد. تنوع در طراحی این مراحل کاملا به چشم می خورد و همین طور در بخش طراحی نقش های بخش چند نفره شاهد یک شاهکار از سوی سازندگان هستیم که نقشه هایی بسیار با عظمت و جذاب و متنوع را خلق کرده اند که به صورت داینامیک نیز با رخ دادن وقایع مختلف در آنها تغییر می کنند.

 از همان ابتدای خلق فرنچایز Battlefield این عنوان تنها بر اساس بخش چند نفره بوده و در واقع همیشه یک عنوان چند نفره محسوب می شده و می شود و به خاطر همین بخش نیز همیشه مورد تحسین بوده است. این کاملا قابل درک و قابل قبول است که فرنچایزی که تقریبا در تمام عمر خود از آن تنها به عنوان یک عنوان چند نفره و آنلاین یاد شده است، تمام تمرکزش را بر روی بخش مولتی پلیر بگذارد و وجود بخش تک نفره آنلاین تنها برای خالی نبودن عریضه باشد. البته این در حالتی قبول است که شاهد یک بخش چند نفره بی نظیر باشیم که همین جا باید بگویم کلمه بی نظیر برای بخش مولتی پلیر Battlefield 4 بسیار سطحی است و شاهد یک بخش چند نفره شگفت انگیز هستیم که باز هم پادشاهی بی چون و چرای این فرنچایز بر دنیای شوترهای اول شخص نظامی چند نفره ثابت می کند و البته ابن جایگاه را مستحکم تر نیز می کند. تا وقتی یک فرنچایز اصولا چند نفره و آنلاین چنین بخش مولتی پلیری دارد، کیست که ذره ای به کیفیت یا اصلا وجود و عدم وجود بخش داستانی آفلاین در بازی اهمیت دهد. بخش مولتی پلیر Battlefield 4 بدون هیچ تردید و سوالی بهترین بخش چند نفره تاکنون در تاریخ این فرنچایز در طی سال هاست، هر چند که عنوان بتلفیلد ۱ هم به تازگی منتشر شده است و به نظر می رسد که توانایی گرفتن این لقب را از نسخه چهارم داراست.

بازی هفت مد مختلف مولتی پلیر دارد که شامل Conquest ،Rush ،Team Deathmatch ،Squad Deathmatch ،Obliteration ،Defuse و Commander می باشند.

همچنین در این عنوان مجددا ۴ کلاس برای بازی طراحی شده اند تا انواع استایل های بازی مختلف در Battlefield 4 را پوشش دهند اما این بار (جدا از اسنایپر)، هر کلاس بیشتر توسط gadget هایش است که از کلاس های دیگر متمایز می شود نه سلاح های اصلی. این ۴ کلاس را در بازی با نام های Engineer ، Support ، Recon و Assault می شناسیم که هر یک از آنها به نوبه خود نقشی کلیدی در موفقیت هرچه سریعتر تیم دارند. بد نیست تا اطلاعاتی کوتاه از هر کلاس را برای شما عزیزان بیان کنیم.

Support : دوستان شما می توانند از جعبه Ammo شما برای دریافت مهمات کافی استفاده کنند.
Engineer : با انتخاب این کلاس هنگامی که وسایل هم تیمی هایتان مانند: تانک ، ماشین ، هلی کوپتر و …. آسیب ببیند میتوانید با وسیله ای با نام Repair tool آنها را تعمیر کنید. یکی دیگر از ویژگی های این کلاس کاشت مین در سر تا سر Map خواهد بود.
Recon : با انتخاب این کلاس میتوانید همانند یک تک تیر انداز حرفه ای دشمنان را از فاصله های نسبتا دور نابود کنید. همچنین میتوانید با دوربین اختصاصی این کلاس به راحتی دشمنان را Spot کنید.( Spot یا Spot کردن در بازی میدان نبرد به معنای علامت گزاری یا شناسایی دشمنان است.)
Assault : با انتخاب این کلاس میتوانید با دستگاه شوک دهنده هم تیمی هایتان را که حدود ۸ ثانیه قبل کشته شده بودند را به صورت مجدد زنده کنید.

بخش چند نفره عنوان Battlefield 4 مانند انعکاس تصویری است از سال ها تجربه و ساختن بخش های چند نفره مختلف در این سری توسط سازندگان که اکنون این تجربه به بهترین شکل خود را در بخش مولتی پلیر این بازی نمود یافته است و یکی از لذت بخش ترین بازی های چند نفره ای که در طول زندگیتان بازی کرده اید را به شما هدیه می دهد. همان طور که گفتم، با داشتن چنین کیفیتی اصلا عجیب نیست که پس از چندین سال از عرضه بازی و انتشار یک نسخه فرعی و انتشار بازی اصلی بعدی در این سری، هنوز که هنوز است سرورهای Battlefield 4 کاملا پر از بازیباز بوده که مشغول لذت بردن از این تجربه ناب هستند.

به Battlefield 4 باید به عنوان یک بازی چند نفره نگاه کرد. عنوانی که از ابتدا نیز بر اساس بخش چند نفره قدرتمندش شناخته شده است و هیچ گاه تمرکز اصلی آن ریو بخش داستانی نبوده است. هر چند که وقتی سازندگان تصمیم دارند بخش تک نفره آفلاین را در بازی قرار دهند باید بهتر از اینها کار کنند و یا این که کلا این بخش را در بازی قرار ندهند. در واقع مقدار امتیازی که از بازی کسر شده است به خاطر بخش تک نفره ضعیف و داستان آبکی آن است وگرنه بازی در بخش مولتی پلیر یک تجربه نقریبا بی نقص را به بازیباز هدیه می دهد. البته اگر قرار بود بازی را در دو بخش اصلی تک نفره و چند نفره قرار دهیم و بر طبق این معیار به بازی نمره دهیم امتیاز خیلی بیشتری به جهت بخش تک نفره بازی باید از آن کم میشد اما موضوع اینجاست که بخش تک نفر این عنوان یکی از دو بخش اصلی بازی نیست و در واقع برای خالی نبودن عریضه در کنار بخش چند نفره بازی که تمرکز اصلی سازندگان بر روی آن بوده است در بازی وجود دارد. به هر حال شاید گاهی نیز در بین بازی کردن مدهای بخش مولتی پلیر، ساعتی تجربه کردن بخش داستانی Battlefield 4 نیز خالی از لطف نباشد زیرا که از همان سیستم تیراندازی معرکه بازی برخوردار است، اما داستان و شخصیت پردازی و .. را فراموش کنید. Battlefield 4 عنوانی است که هنوز هم بعد از چند سال از عرضه آن، ارزش بازی بسیار بالایی دارد و حتی با انتشار Battlefield ۱ باز هم می توان از Battlefield 4 لذت برد و طعم لذت ناب بخش چند نفره را چشید و به واقع، معنای یک بازی چند نفره را کاملا لمس کرد. Battlefield 4 بدون شک یکی از برترین عناوین در تاریخ فرنچایز Battlefield است و با گذشت چندین سال از انتشار آن، هنوز هم ذره ای از ارزش بازی کردن آن کم نشده است.

(منبع: گیمفا)

سیستم مورد نیاز
سیستم پیشنهادی
CPU
Intel Core2 Duo E4300 AMD Athlon 64 X2 5000+
Intel Core2 Quad Q6600 AMD Phenom II X4 940
VGA
NVIDIA GeForce 9600M GT AMD Radeon HD 4850
NVIDIA GeForce GTX 660 AMD Radeon HD 7870
RAM
4 GB
8 GB
HDD
70 GB
70 GB
OS
Windows 7 64-bit
Windows 10 64-bit

 دیتای نهایی و آپدیت شده منتشر شده برای لانچر اوریحین میباشد (June 2021)

 • برای اجرا بازی‌های اریجین ابتدا از اینجا لانچر اوریجین را دانلود و سپس نصب و اپدیت کنید.
 • سپس با اکانت اورجینال یا اکانت اشتراکی بازی وارد لانچر شوید و از My Game LIBRARY روی بازی کلیک کنید.
 • بعد از کلیک روی بازی و زدن Download بعد از دانلود چند مگابایت دانلود را متوقف کنید.
 • حال دیتای دانلودی از سایت را در پوشه محل نصب بازی بریزید.
 • بعد از کپی شدن دیتا به لانچر برگشته و گزینه ادامه دانلود را بزنید تا اوریجین شروع به شناسایی فایل‌های شما بکند.
 • بعد از اتمام شناسایی فایل‌ها در صورت انتشار آپدیت بازی شروع به آپدیت می‌کند.
 • بعد از اتمام آپدیت می‌‌توانید بازی را اجرا کنید.

برا تهیه اکانت اورجینال و اشتراکی بازی روی تصویر زیر کلیک نمایید

برای ارسال دیدگاه وارد شوید
parsa 11 ماه پیش

سلام ببخشید ایم بکاپ برا بتلفیلد ساده هم میشه ؟
بعد یه سوال دیگه داشتم سایت نیم بهاس ؟

ADMIN-1 11 ماه پیش

سلام بله برای نسخه اورجینال میشه و نسخه بازی مهم نیس. و دانلود از سایت ما نیم بها و داخلی لحاظ میشه

Masoud 10 ماه پیش

سلام ببخشید ازین بکاپ میشه برای steam هم استفاده کرد ( تو استیم هم نسخه ی پریموم ادیتیشن دارم ) ؟؟؟؟

ADMIN-1 10 ماه پیش

سلام بله میشه

علی 10 ماه پیش

سلام لطفا دیتای اورجینال این بازی رو برای پلتفرم استیم هم قرار بدید. ممنون

ADMIN-1 10 ماه پیش

سلام این دیتا برای استیم هم قابل استفاده هست

علی 10 ماه پیش

یعنی این دیتارو اگه من دانلود کنم به استیم میخوره من بتلفیلد رو روی استیم دارم. یعنی استیم این دیتارو شناسایی میکنه؟

ADMIN-1 10 ماه پیش

بله دیتارو شناسایی میکنه و شاید یکی دو گیگ اپدیت فقط بخاد

Vahid 9 ماه پیش

باسلام ایا برای استیم قابل استفاده است و خودتون امتحان کردین

ADMIN-1 9 ماه پیش

سلام تست نکردیم ولی بقیه بازیا دیتای استیم و اوریجین یکی بوده

ArmQ 9 ماه پیش

سلام.
چطور بازی رو به استیم بشناسونیم؟
من مثل همیشه عادی زدم یکم دانلود کرد 350 400 مگابایتی استپ کردم، فایل دانلودی رو جایگزین کردم و زدم ادامه دانلود ولی بازم دانلود می کنه و شروع به شناسایی نکرد.

ADMIN-1 9 ماه پیش

سلام برا استیم نیاز به دانلود نیس همون اول قبل نصب بازیو به پوشه common کپی کنین و اینستال بزنین

Amir 4 ماه پیش

سلام اگه بکاپ رو گرفتیم باید بازی رو بخریم؟

ADMIN-1 4 ماه پیش

سلام بله بخش انلاین بازی نیازمند اکانته. ولی اگه بخش داستانیو میخایین نسخه کرک شده میتونین بازی کنین

Sh 4 ماه پیش

سلام ببخشید من این رو دانلود ولی برای استیم استفاده کردم بازی نصب شده ولی play رو که میزنم بازی شروع نمیشه مشکل چیه؟

ADMIN-1 4 ماه پیش

سلام مشکلات اجرای بازیو از اینترنت سرچ کنین

بازی‌های آینده
 • ۰۳ خرداد Forspoken
  ۱ روز بعد