جوانان

دانلود دیتای اورجینال بازی Resident Evil Village برای PC

ADMIN-1 ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۲۰۵۵ ۶
 • انتشار ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۰
 • ناشر Capcom
 • سبک اکشن
 • پلتفرم Steam
 • نسخه Backup Data
 • حجم بازی 28 GB

Resident Evil Village 

نسخه نهایی Steam بدون کرک با حجم 28 گیگابایت
Steam Backup

داستان رزیدنت اویل 8، در ادامه وقایع رزیدنت ایول ۷ روایت می‌شود و یک بار دیگر با شخصیت ایتن وینترز همراه خواهیم شد. ایتن پس از وقایع نسخه قبلی، زندگی به‌ظاهر آرامی را در کنار میا آغاز کرده و آنطور که در نمایش‌های بازی تا به امروز دیدیم و تریلر جدید هم تاکید دوباره‌ای روی این قضیه داشت و جنبه‌های جدیدی از آن را هم نمایش داد، دردسر‌های جدید ایتن با ورود کریس ردفیلد به خانه‌اش آغاز می‌شود؛ جایی که کریس بچه ایتن را می‌دزدد و همین موضوع هم پای این شخصیت را به روستایی می‌کشاند که در تریلر‌ها به‌تصویر کشیده شده است.

پس انگیزه اصلی ایتن در رزیدنت ایول ۸، تلاش برای پیدا کردن فرزندش خواهد بود و با توجه به شواهد ارائه‌شده، دشمنان مختلفی سر راه وی قرار می‌گیرند تا مانع از رسیدن او به دخترش شوند که احتمالا، اسمش رُز خواهد بود. اسم رُز، برگرفته از قسمتی در نمایش اخیر گیم‌پلی بازی است که بخش مدیریت آیتم‌ها را نشان می‌دهد و در سمت چپ آن، شاهد ماموریتی هستیم که به پیدا کردن رُز در قلعه اشاره دارد. با این حال شاید هم رُز کلا کاراکتر دیگری باشد. اما به بحث دشمنان برگردیم که از قضا تریلر اخیر بازی تمرکز زیادی هم روی آن‌ها داشت.

از جمله مواردی که رزیدنت ایول ۷ را به نسخه‌های قدیمی‌تر مجموعه مرتبط می‌کرد، حضور کریس ردفیلد در بازی بود؛ کاراکتری که حتی در بخشی از نسخه قبلی کنترلش را هم برعهده می‌گرفتیم. حال طبق نمایش‌های قبلی و همینطور اخیر بازی، کریس ردفیلد در نسخه هشتم هم حضور دارد و همانطور که بالاتر هم اشاره کردیم، او شخصی است که دختر ایتن را می‌دزدد. اما این اتفاق چه توجیهی می‌تواند داشته باشد؟ چرا کریس که او را همیشه در حال مبارزه با زامبی‌ها و دشمنان شرور جهان رزیدنت ایول می‌دیدیم، یک باره به کاراکتری ظاهرا شرور تبدیل شده است؟

در این مورد، دو تئوری مختلف مطرح است. تئوری اول، برگرفته از تاثیرات سلاح بیولوژیکی نوع E است؛ جایی که یکی از قابلیت‌های بسیار مهم این سلاح، مساله کنترل ذهن است و امکان در اختیار گرفتن ذهن شخص آلوده و هدایت او را فراهم می‌کند. در نتیجه اصلا بعید نیست که کریس هم چنین وضعیتی داشته باشد و بدون داشتن اختیاری از خودش اقدام به دزدیدن دختر ایتن کند. اما تئوری دوم، به همان بحث ماهیت وجودی دختر ایتن برمی‌گردد؛ جایی که گفتیم شاید به دلیل متولد شدن او با قدرت‌هایی منحصربه‌فرد و حتی خطرناک، آینده‌اش بتواند تهدیدی برای همه باشد و هدف کریس هم از دزدیدن او، ممانعت از رخ دادن چنین اتفاقی است. البته اگر این تئوری را درست بدانیم، تردید‌های مختلفی وجود دارند؛ مثلا اینکه اگر نیت کریس این است، چرا دختر ایتن در نهایت به دست افرادی مثل دیمیترسکو افتاده است که اصلا و ابدا به‌نظر نمی‌رسد تفکراتی خیرخواهانه داشته باشد. در نتیجه یا شاهد پیچش‌های شدیدا غیرقابل‌ پیش‌بینی در بازی خواهیم بود یا اینکه همان تئوری اولِ مربوط به تحت کنترل بودن کریس رنگ واقعیت به خودش می‌گیرد.

یکی از مواردی که حسابی گیمر‌ها را در مورد بازی Resident Evil Village سر ذوق آورده، بحث اتمسفر و دنیایی است که بازی در آن جریان دارد. با توجه به نمایش‌های منتشر‌شده تا به امروز، به‌نظر می‌رسد که وقایع بازی، به شکل کلی در دو محیط تقسیم شده‌اند. اول، روستایی سرد و برفی است که با معماری‌های گاتیک، حسابی چشم همه‌مان را گرفته است. طبیعی است که شاید این فضا از نظر همه زیبا نباشد، اما فکر کنم همگی در این نظر متحد باشیم که چنین فضایی کاملا برای یک بازی ترسناک مناسب است و فضاسازی اینچنینی می‌تواند از همین الان یک برگ برنده برای Resident Evil Village در تبدیل شدن به اثری واقعا ترسناک باشد.

اما جدا از خود روستا، اگر پس‌زمینه محیط‌های روستایی را در تریلر کمی دقیق‌تر تماشا کنید، قلعه‌ای هم در دوردست دیده می‌شود. در دنیای رزیدنت ایول، عمارت‌های مشهور زیادی داشته‌ایم. از عمارت اسپنسر گرفته تا قصر سالازار و خب به‌نظر می‌رسد که در رزیدنت ایول 8 هم شاهد یک قلعه بزرگ هستیم که ماجرا‌های عجیبی داخل آن انتظار بازیکن را می‌کشند. این قلعه، احتمالا همان جایی است که در آن با دیمیترسکو و دخترانش روبه‌رو خواهیم شد و با اینکه بسیار مجلل و چشم‌نواز به‌نظر می‌رسد، ولی مثل سایر عمارت‌های مجموعه تهدید‌های مختلفی هم در آن پنهان شده‌اند. 

در توضیحات مربوط به داستان بازی، به کاراکتر‌هایی مثل دیمیترسکو، دختران سیاه‌پوش و هایزنبرگ اشاره کردیم که انتظار می‌رود از دشمنان شما در بازی باشند و شاید با‌توجه به اطلاعاتی که دادیم، حتی مجبور به رویارویی با کریس هم بشویم. اما در کنار این چهره‌ها که بیش‌تر شبیه به باس‌های بازی خواهند بود، طبیعتا با دشمنانی دیگر هم روبه‌رو خواهیم شد. با جمع‌بندی نمایش‌های بازی تا به امروز، یکی از دشمنان، موجوداتی گرگینه‌مانند هستند که به‌نظر می‌رسد سرعت بالایی هم خواهند داشت و خوی وحشی هم دارند. در این نمایش اخیر، در صحنه‌ای شاهد یک نمونه عظیم‌جثه از این موجودات (احتمالا) هم هستیم که سلاح سرد بزرگی هم در دست دارد و به‌نظر می‌رسد یکی از مینی باس‌های بازی خواهد بود.

در کنار این موجودات، یک سری موجود زامبی‌مانند هم در تریلر اخیر بازی دیدیم که با سرعت نسبتا کندی به‌سمت بازیکن می‌آیند اما نکته جالب در مورد آن‌ها، این است که در دستان‌شان می‌توان سلاح‌هایی مثل شمشیر و تبر را مشاهده کرد! هرچند که به‌نظر می‌رسد مثل زامبی‌های کلاسیک مجموعه، هدف اصلی این موجودات نه حمله با سلاح که بیش‌تر رساندن خودشان به بازیکن و گاز زدن او باشد؛ این موجودات حتی شاید خصوصیاتی خون‌آشامی هم داشته باشند. 

در این نسخه تعامل بازیکن با بازی عمیق‌تر و پرجزییات‌تر از نسخه هفتم خواهد بود؛ در نتیجه هم صحنه‌های اکشن بیش‌تری را خواهیم داشت و هم اینکه پازل‌ها و مواردی از این دست در بازی پررنگ‌تر خواهند بود. در نمایش اخیر بازی، صحنه‌ای را دیدیم که در آن ایتن با دستان بسته در یک تله گرفتار شده است و باید راهی برای فرار پیدا کند. یا در صحنه‌ای دیگر، خیلی مختصر یکی از پازل‌های بازی را می‌بینیم که خب بودنشان قطعا خبر خوبی برای طرفداران سری است؛ چرا که رزیدنت ایول همیشه پازل‌های خوبی در کنار اکشن‌هایش داشته و وجود چنین معما‌هایی می‌تواند Resident Evil Village را جذاب‌تر کند. 

(منبع: زومجی)

سیستم مورد نیاز
سیستم پیشنهادی
CPU
Intel Core i5-7500 AMD Ryzen 3 1200
Intel Core i7-8700 AMD Ryzen 5 3600
VGA
NVIDIA GeForce GTX 1050 Ti AMD Radeon RX 560
NVIDIA GeForce GTX 1070 AMD Radeon RX 5700
RAM
8 GB
16 GB
HDD
30 GB
30 GB
OS
Windows 10 64-bit
Windows 10 64-bit

دیتای منتشر شده نسخه کامل و نهایی بازی (پریلود بازی) از لانچر استیم.

برا تهیه اکانت اورجینال و اشتراکی بازی روی تصویر زیر کلیک نمایید

برای ارسال دیدگاه وارد شوید
Shahin 9 ماه پیش

زدین 28 گیگ ولی 25 گیگه چیزی کسر شده؟

ADMIN-1 9 ماه پیش

سلام حجم کلی بازی 28 گیگ هست که بعد فشرده سازی شده 25 گیگ.
دیتا کامل هست

nima 9 ماه پیش

سلام وقت بخیر ، preload بازی Mass Effect Legendery Edition شروع شده .دیتای بازی رو تو سایت قرار میدید؟

ADMIN-1 9 ماه پیش

سلام
در حال اماده سازیه و امشب کم کم رو سایت قرار میدیم

آرمان روزجک 8 ماه پیش

لطفا طریقه نصب بازی هم بزارید ممنون

ADMIN-1 8 ماه پیش

سلام میزاریم حتما

بازی‌های آینده
 • ۱۵ بهمن Dying Light 2 Stay Human
  ۶ روز بعد
 • ۱۹ بهمن Sifu
  ۱۰ روز بعد
 • ۰۶ اسفند Elden Ring
  ۲۷ روز بعد