جوانان

دانلود نسخه هک شده بازی Marvel's Spider-Man: Miles Morales برای PS4

ADMIN-1 ۲۹ اسفند ۱۳۹۹ ۲۰۸۰ ۰
 • انتشار ۲۱ آبان ۱۳۹۹
 • ناشر Insomniac Games
 • سبک نقش‌آفرینی
 • پلتفرم PlayStation
 • نسخه -
 • حجم بازی 56 GB

Marvel's Spider-Man: Miles Morales (V1.01 ID: CUSA17722 – DUPLEX)

نسخه هک شده بازی مخصوص پلی استیشن 4  با حجم 56 گیگابایت
PlayStation 4

مایلز مورالس (Miles Morales) یک نوجوان ۱۳ ساله از شهر نیویورک است که در دنیای کمیک بوک پس از مرگ پیتر پارکر (Peter Parker)، اسپایدرمن، تبدیل به نسخه‌ی دیگری از اسپایدرمن می‌شود. جالب است که بدانید مایلز مورالس نیز دقیقا مانند پیتر پارکر زمانی قدرت‌های ویژه به دست می‌آورد که توسط یک عنکبوت نیش زده می‌شود. در کمیک بوک، این اتفاق یازده ماه پیش از مرگ پیتر پارکر رخ می‌دهد و او می‌کوشد تا با الهام گرفتن از شخصیت اسپایدرمن، تبدیل به قهرمان جدید نیویورک شود. مایلز مورالس متولد منطقه‌ی بروکلین است و در همانجا بزرگ شده است. پدر او تابعیتی آفریقایی-آمریکایی و مادرش تابعیتی پورتوریکویی دارد. داستان اسپایدرمن شدن مایلز مورالس از جایی شروع می‌شود که روزی که نام او در یک قرعه‌کشی در می‌آید، او نزد عمویش، آرون (Aaron)، می‌رود تا با عموی خود درباره‌ی موقعیت‌های تحصیلی مشورت کند، در همین حین عنکبوتی مشابه با عنکبوتی که پیتر پارکر را نیش زده بود، مایلز مورالس داستان ما را نیش می‌زند تا او نیز ویژگی‌های نظیر اسپایدرمن پیتر پارکر به دست آورد. به این روش مایلز مورالس جای خود را در دنیای مارول باز می‌کند و تبدیل به قهرمانی محبوب نزد طرفداران می‌شود.

داستان بازی Marvel’s Spider-Man: Miles Morales دقیقا یک سال پس از اتفاقات بسته‌ی الحاقی The City that Never Sleeps شروع می‌شود؛ جایی که مایلز مورالس تحت نظر پیتر پارکر تعلیم دیده و خود را برای خطرات احتمالی شهر نیویورک و تبدیل شدن به یک قهرمان مردمی آماده کرده است. مادر مایلز مورالس به فکر انتخابات شورای شهر است و او مادر خود را در این کمپین انتخاباتی کمک می‌کند. در همین حین، جنگی بین دو گروه از تبهکاران معروف آغاز می‌شود و نیویورک با تهدیدهای بزرگی مواجه می‌شود. یک گروه از این تبهکاران که توسط تینکرر (Tinkerer)، یکی از ویلن‌های معروف مارول، رهبری می‌شود، The Underground نام دارد و گروه دیگر شرکت Roxxon است که از تکنولوژی‌های بروزی بهره می‌برد. در این بازی، مایلز مورالس در عین کمک به مادر خود در انتخابات شورای شهر، باید به فکر جنگ خیابانی این دو گروه قدرتمند باشد تا آرامش نیویورک را به آن بازگرداند. این در حالی است که در ابتدای بازی همانطور که پیش‌تر نیز در این مقاله گفته شد، پیتر پارکر نیویورک را به مقصد سیمکاریا ترک می‌کند و مایلز مورالس تنها اسپایدرمن شهر نیویورک است.

یکی از گروه‌هایی که قرار است خواب را بر مایلز مورالس در Spider-Man: Miles Morales حرام کند، شرکت Roxxon است که یکی از معروف‌ترین شرکت‌های دنیای مارول است و در این بازی نیز قرار است با آن آشنا شویم. اگر سریال‌های نتفلیکس مارول را تماشا کرده باشید، می‌دانید که به دفعات نام این گروه معروف در آنان به کار رفته است؛ برای مثال، شرکت Roxxon همان شرکتی است که باعث شده تا شخصیت دردویل (Daredevil) قابلیت‌های خود را کسب کند. این شرکت در کمیک بوک‌های مارول به دفعات حضور پیدا کرده و ارتباط نزدیکی نیز با SHIELD و Hydra دارد. بسیاری از خرابکاری‌های بزرگی که در داستان‌های مارول اتفاق افتاده، زیر نظر این شرکت بوده و همیشه رد پایی از Roxxon در دنیای مارول وجود دارد. مشخص نیست که دقیقا این شرکت در بازی اسپایدرمن مایلز مورالس چه نقشی ایفا خواهد کرد، اما با توجه به چیزهایی که تا کنون از بازی شاهد بودیم، باید منتظر درگیری‌های شدیدی بین این شرکت و اسپایدرمن مایلز مورالس باشیم.

(منبع: sargarme)

برای ارسال دیدگاه وارد شوید
دیدگاهی ثبت نشده است
بازی‌های آینده
 • ۱۰ تیر F1 22
  ۳ روز بعد
 • ۰۱ شهریور Saints Row 2022
  ۵۶ روز بعد
 • ۱۰ شهریور The Lord of the Rings: Gollum
  ۶۵ روز بعد
 • ۱۹ مهر Forspoken
  ۱۰۵ روز بعد
 • ۰۶ آبان Call of Duty: Modern Warfare 2
  ۱۲۲ روز بعد