جوانان

دانلود دیتای اورجینال بازی Age of Empires IV برای PC + آپدیت

ADMIN-1 ۳۰ آبان ۱۴۰۰ ۱۰۵۸ ۰
 • انتشار ۰۶ آبان ۱۴۰۰
 • ناشر Relic Entertainment
 • سبک استراتژی
 • پلتفرم Microsoft Store
 • نسخه Backup Data
 • حجم بازی 86 GB

Age of Empires IV Updated

نسخه نهایی Microsoft Store مخصوص آنلاین (کرک نشده) حجم 86 گیگابایت
Microsoft Store Backup

یکی از محبوب ترین بازی های استراتژی زمان واقعی با Age of Empires IV به شکوه خود باز می گردد و شما را در مرکز نبردهای حماسی تاریخی قرار می دهد که جهان را شکل داده است. Age of Empires IV با ارائه راه های جدید آشنا و مبتکرانه برای گسترش امپراتوری خود در چشم اندازهای وسیع با وفاداری بصری خیره کننده 4K ، یک بازی استراتژی تکامل یافته در زمان واقعی را برای نسل جدید به ارمغان می آورد.

بازگشت به تاریخ - گذشته پیشگویی است زیرا شما در جستجوی پیروزی در یک محیط غنی تاریخی از 8 تمدن مختلف در سراسر جهان از انگلیسی تا چینی تا سلطنت دهلی غوطه ور شده اید. شهرها را بسازید ، منابع را مدیریت کنید و نیروهای خود را در نبردهای خشکی و دریایی در 4 مبارزات مجزا با 35 مأموریت که در 500 سال سابقه از قرون تاریک تا رنسانس فعالیت می کنند ، هدایت کنید.

با شخصیت های تاریخی راه خود را برای عظمت انتخاب کنید - ماجراهای ژوان آرک را در تلاش برای شکست دادن انگلیسی ها ، یا فرماندهی نیروهای قدرتمند مغول به عنوان چنگیز خان در فتح خود در سراسر آسیا ، زندگی کنید. انتخاب با شماست - و هر تصمیمی که بگیرید نتیجه تاریخ را مشخص می کند.

بازی خود را با مودها سفارشی کنید - در اوایل سال 2022 موجود است ، با ابزارهای محتوای تولید شده توسط کاربر برای بازی های سفارشی به شیوه ای که دوست دارید بازی کنید.

جهان را به چالش بکشید - برای رقابت ، همکاری یا تماشای حداکثر 7 نفر از دوستان خود در حالت های چند نفره PVP و PVE ، آنلاین پرش کنید.

یک عصر برای همه بازیکنان-Age of Empires IV یک تجربه دعوت کننده برای بازیکنان جدید با یک سیستم آموزشی است که ماهیت استراتژی زمان واقعی را آموزش می دهد و یک حالت داستان کمپین که برای بازیکنان اولین بار طراحی شده است تا به تنظیم و موفقیت آسان کمک کند ، اما برای بازیکنان کهنه کار با مکانیک بازی جدید ، استراتژی های تکامل یافته و تکنیک های مبارزه به اندازه کافی چالش برانگیز است.

سیستم مورد نیاز
سیستم پیشنهادی
CPU
Intel Core i5-6300U AMD Ryzen 5 2400G
Intel Core i5-4690K AMD Ryzen 5 1600
VGA
Intel HD 520 AMD Radeon RX Vega 11
NVIDIA GeForce GTX 970 AMD Radeon RX 570
RAM
8 GB
16 GB
HDD
50 GB
50 GB
OS
Windows 10 64-bit
Windows 10 64-bit

 دیتای منتشر شده توسط مایکروسافت در تاریخ 29 آبان 1400

فرمت دیتای بازی msixvc می باشد.

بازی بصورت آنلاین می باشد و این نسخه نسخه مخصوص استور میباشد و برای فعالسازی و اجرای بازی نیاز به اکانت اورجینال یا اشتراکی دارید.

برای راهنمای آموزش نصب بازی روی تصویر زیر کلیک نمایید

برا تهیه اکانت اورجینال و اشتراکی بازی روی تصویر زیر کلیک نمایید

برای ارسال دیدگاه وارد شوید
دیدگاهی ثبت نشده است
بازی‌های آینده
 • ۱۰ تیر F1 22
  ۳ روز بعد
 • ۰۱ شهریور Saints Row 2022
  ۵۶ روز بعد
 • ۱۰ شهریور The Lord of the Rings: Gollum
  ۶۵ روز بعد
 • ۱۹ مهر Forspoken
  ۱۰۵ روز بعد
 • ۰۶ آبان Call of Duty: Modern Warfare 2
  ۱۲۲ روز بعد