کارگردان فیلم سینمایی The Division مشخص شد

Print Friendly, PDF & Email

حدود یک سالی از فیلم «فرقه اساسین» و امیدهایی که شرکت یوبی‌سافت برای آن در سر می‌پروراند، صحبت کرده‌ایم. قرار بود که این فیلم حسابی بترکاند و تمام تصورات را از فیلم‌هایی که با اقتباس از بازی‌ها ساخته می‌شوند را تغییر دهد. با تمام این اوصاف، فیلم فرقه اساسین عرضه شد و هم منتقدان و هم مخاطبان این فیلم، آن را حسابی کوبیدند. فیلم فرقه اساسین فروش خوبی هم نداشت، اما این موضوع باعث نشده است تا یوبی‌سافت بخواهد ساخت فیلم‌های بیشتر را رها کند. فیلم بعدی شرکت یوبی‌سافت، قرار است از روی The Division ساخته شود.

«جسیکا چستین» و «جیک جیلنهال» در این فیلم ایفای نقش خواهند کرد.

jake-gyllenhaal-1207-lg

طبق گزارشی که اخیرا وب‌سایت Variety منتشر کرده است، ظاهرا یوبی‌سافت کارگردانی درست و درمان برای فیلم The Division پیدا کرده است. به نظر می‌رسد که «استفن گیگان» (Stephen Gaghan) قرار است فیلم بعدی یوبی‌سافت را برای‌اش بسازد؛ کارگردانی و نویسندگی فیلم‌های بزرگی و هم‌چنین یک اسکار را در کارنامه‌ی کاری‌اش دارد.

استیفن گیگان برای نویسنده‌ی فیلم‌نامه‌ی «ترافیک» (Traffic) اسکار دریافت کرده و هم‌چنین فیلم‌هایی مثل Syriana و Gold را کارگردانی کرده است.

اطلاعات بیشتری از فیلم The Division در دست نداریم، اما می‌دانیم که «جسیکا چستین» و «جیک جیلنهال» در این فیلم ایفای نقش خواهند کرد.

منبع: Variety
به نقل از دیجیکالا مگ
۵۰۷ = بازدید کل ۱ = بازدید امروز

اشتراک در شبکه های اجتماعی!

دسترسی آسان به این نوشته لینک کوتاه
QR Code For:  کارگردان فیلم سینمایی The Division مشخص شد