“مدس میکلسن” چیزی از Death Stranding سر در نمی‌آورم

Print Friendly, PDF & Email

«مدس میکلسن» (Mads Mikkelsen)، بازیگر سریال معروف هانیبال و هم‌چنین فیلم‌هایی مثل Casino Royale یا Star Wars: Rogue One است. او هم‌چنین یکی از بازیگران موردعلاقه‌ی هیدئو کوجیما است و نقش ضدقهرمان بازی Death Stranding را ایفا می‌کند. میکلسن اخیرا در مصاحبه‌ای، درباره‌ی بازی جدید کوجیما صحبت کرده است.

مدس میکلسن می‌گوید که او خودش بازی نمی‌کند، اما با بازی‌های کوجیما آشنایی کمی داشته است.

میکلسن گفته است که او چیزی درباره‌ی داستان بازی نمی‌داند. میکلسن گفته: “خیلی پیچیده است. کوجیما را می‌شناسید. او شگفت‌انگیز است. از تمام چیزهایی که به من گفت، فقط کمی متوجه شدم. بیشتر اوقات می‌گفتم: چی؟”

او ادامه داده است: “باید بازی را کاملا ببینم تا متوجه‌اش شوم. کوجیما با Death Stranding می‌خواهد چیزی کاملا جدید بسازد.”

بازیگر سریال هانیبال می‌گوید که او خودش بازی نمی‌کند، اما با بازی‌های کوجیما آشنایی کمی داشته است. میکلسن درباره‌ی اولین تریلر Death Stranding که «نورمن ریدس»، بازیگر سریال «واکینگ دد» در آن ایفای نقش کرده، گفت: “من تریلری که او با نورمن ریدس ساخته بود را دیدم و از دیدگاه بازیگری، این تریلر شگفت‌انگیز بود. انتقال احساس و دقتی که در آن وجود دارد، شگفت‌انگیز بود.”

untitled

مدس میکلسن می‌گوید‌: “من گیمر نیستم، اما کاری که کوجیما انجام می‌دهد دیوانه‌کننده است. من عاشق‌اش هستم.”

در ادامه، تریلر جدید Death Stranding که مدس میکلسن در آن ایفای نقش کرده است را برای‌تان قرار داده‌ایم. این بازی قرار است در سال ۲۰۱۸ میلادی روی کامپیوتر و پلی‌استیشن۴ عرضه شود. البته با توجه به اینکه بازی را کوجیما می‌سازد، امکان تاخیر آن وجود دارد.

منبع

۷۷۵ = بازدید کل ۱ = بازدید امروز

اشتراک در شبکه های اجتماعی!

دسترسی آسان به این نوشته لینک کوتاه
QR Code For:  “مدس میکلسن” چیزی از Death Stranding سر در نمی‌آورم
برچسب ها : Death Stranding