تا سال آینده سرویس Xbox Fitness بکلی غیر فعال خواهد شد

Print Friendly, PDF & Email

سرویس Xbox Fitness یکی از ۲۲ عنوان معرفی شده برای کنسول Xbox One بهنگام معرفی اولیه ی آن بود، شما توسط این برنامه زیر نظر بهترین مربی های تناسب اندام به تمرینات لازم میپرداختید، این برنامه همچنین توسط سنسور کینکت تمامی فعالیت های شما را ثبت و تجزیه تحلیل مینماید و اطلاعاتی همچون ضربان قلب و میزان کالری سوخته شده شما را نمایش میدهد.

اما بتازگی خانم “اریکا بل” مسئول روابط عمومی استودیو مایکروسافت اعلام کرد که تا سال ۲۰۱۷ تمامی سرویس های اکسباکس فیتنس بکلی غیر فعال خواهد شد;

  • از تاریخ ۲۷ ژوئن امسال (۷ – تیر – ۱۳۹۵) محتوای اضافی سرویس قابل خرید و دانلود نیست ولی برای آندسته از افرادی که تا این تاریخ این محتوا را خریداری نموده اند به مدت ۱ سال قابل استفاده خواهد بود.
  • از تاریخ ۱۵ دسامبر ۲۰۱۶ (۲۵ – آذر – ۱۳۹۵) نسخه رایگان برای کاربران طلایی از فروشگاه حذف خواهد شد، و تا آن زمان کاربرای طلایی قادر به انجام بیش از ۶۰ تمرین رایگان موجود در سرویس خواهند بود.
  • از تاریخ ۱ جولای ۲۰۱۷ (۱۰ – تیر – ۱۳۹۶) سرویس Xbox Fitness به همراه تمامی محتوای مرتبط از فروشگاه حذف شده و دیگر در کنسول قابل اجرا نخواهد بود.

 

 

۲۶۵ = بازدید کل ۱ = بازدید امروز

اشتراک در شبکه های اجتماعی!

دسترسی آسان به این نوشته لینک کوتاه
QR Code For:  تا سال آینده سرویس Xbox Fitness بکلی غیر فعال خواهد شد
برچسب ها : Xbox Fitness