نقد و بررسی بازی State Of Decay

Print Friendly, PDF & Email

یک بازی سوم شخص در سبک ترسناک (زامبی – آخرالزمانی) میباشد که توسط Undead Labs توسعه یافته و استودیو Microsoft Studios انتشار یافته، این بازی مهارت های شمارا در زمینه نجات یافتن و استفاده از ابزار به چالش میکشد.

این بازی اولین بار در تاریخ پنجم ژوئن ۲۰۱۳ برای Xbox 360 معرفی و عرضه شد و نقد های مثبتی نیز دریافت کرد، نسخه ویندوزی بازی نیز در تاریخ بیستم سپتامبر همان سال توسط شبکه Steam عرضه شد و اما جالب ترین اتفاق عرضه نسخه بازسازی شده آن تحت عنوان State of Decay: Year-One Survival Edition در تاریخ ۲۸ آپریل ۲۰۱۵ برای کنسول Xbox One بود.

state-decay-year-one-survival-edition

گیم پلی بازی

این بازی حاوی عناصری از سبک سوم شخص مبارزه ای و شبیه سازی (ساخت سازه ها) میباشد، بازیکن وظیفه دارد رهبری یک گروه کوچک را برای زنده ماندن بر عهده گرفته و خط داستانی بازی را دنبال کند، نقشه بازی حدودا ۱۶ کیلومتر مربع میباشد که ۸ کیلومتر مربع آن قابل بازی است.

بازیکن باید از بین چند نقطه یکی را برای ساخت پایگاه انتخاب نماید و در طول بازی انرا توسعه ومهکمکاریکند، یکی از قسمت های قابل توجه بازی تلاش شما به عنوان یک رهبر در حفظ تعادل بین منابع غذایی و دارویی همپچنین تسلیحات و مهمات برای اعضای گروه شماست. شما به جز عذا ها که قابل کشت در داخل پایگاه است باید باقی تجهیزات از جمله تسلیحات و داروها را داخل بازی و با معامله و مبارزه با کاراکتر های داخل بازی بدست آورید.

زامبی ها بخش اصلی بازی هستند، انها تا آخر بازی به دنبال شکار شما هستند و با صدا هایی که شما تولید میکنید جذب شما میشوند و قادر به دویدن با سرعت به سمت شما هستند و قابلیت روبرو شدن مستقیم با شما را دارند شما میتوانید با پنهانکاری از دست آنها بگریزید و یا توجه آنها را توسط ترقه به نقطه ای دیگر جلب نمایید. در بازی انواع مختلف زامبی ها وجود دارد از جمله حیوانات و زامبی های منهدم شونده در کل در بازی شما هیچ دشمن انسانی ندارید و تنها دشمن شما زامبی ها میباشند.

Screenshot 2016-05-26 12.44.21

داستان بازی

داستان بازی در محلی ساختگی به نام “دره ی ترامبل” رخ میدهد، شخصیت بازی “مارکوس کمبل” نام دارد، یک منشی فروشگاه که پس از بازگشتن از ماهیگیری به همراه دوست خود “اد جونز” متوجه پایان دنیا و رسیدن آخرالزمان میشوند و بعد از مدتی جدال به یک تفنگدار ارتش به نام “مایا تورس” ملحق میگردند، آنها یک بیسیم میابند و با کمک آن با فردی به نام “لیلی رینر” ارتباط برقرار میکنند که به آنها کمک میکند تا مسیرشان را به کلیسایی به نام “معراج” پیدا کنند مکانی که لیلی و عده ای نجات یافته در آنجا پناه گرفته اند.

محتوای قابل دانلود DLC

Breakdown(سقوط)

این محتوا در تاریخ ۲۰ جولای۲۰۱۳ برای هر دو نسخه کنسولی و PC بازی عرضه شد، که در آن شما وظیفه بازسازی خودرو ها برای فرار از دست زامبی ها را بر عهده دارید.

Lifeline (شاهراه)

بعد ازمدتی کوتاه از عرضه دی ال سی قبلی استودیو Undead دی ال سی جدیدی به نام ” شاهراه ” را برای این بازی عرضه نمود که در آن شما نقش یک تفنگدار نظامی را برای نجات بازمانده ها بازی مینمایید.

دستاورد ها و پیام پایانی

این بازی نقد های مثبتی از سوی منتقدان دریافت نمود، سانیا یکی از اعضای تیم Undead گفت سال ۲۰۱۳ بهترین سال برای وی و استودیو آندد بوده متاکریتیک بازی نیز نمره نسبتا خوب ۷۸ از ۱۰۰ را دریافت نمود، این بازی در ۴۸ ساعت اول عرضه بیش از ۲۵۰ هزار نسخه فروش کرد.

توجه شمارا به گیم پلی نسخه بازسازی شده بازی جلب مینمایم

نظر شما در مورد این بازی چیست؟

پ ن / این مطلب در پی درخواست یکی از کاربران تهیه و انتشار یافته شما هم میتوانید درخواست خود را برای ما قسمت تماس با ما ارسال نمایید.

یک بازی سوم شخص در سبک ترسناک (زامبی - آخرالزمانی) میباشد که توسط Undead Labs توسعه یافته و استودیو Microsoft Studios انتشار یافته، این بازی مهارت های شمارا در زمینه نجات یافتن و استفاده از ابزار به چالش میکشد. این بازی اولین بار در تاریخ پنجم ژوئن 2013 برای Xbox 360 معرفی و عرضه شد و نقد های مثبتی نیز دریافت کرد، نسخه ویندوزی بازی نیز در تاریخ بیستم سپتامبر همان سال توسط شبکه Steam عرضه شد و اما جالب ترین اتفاق عرضه نسخه بازسازی شده آن تحت عنوان State of Decay: Year-One Survival Edition در تاریخ 28 آپریل 2015 برای کنسول Xbox One بود. گیم پلی بازی این بازی حاوی عناصری از سبک سوم شخص مبارزه ای و شبیه سازی (ساخت سازه ها) میباشد، بازیکن وظیفه دارد رهبری یک گروه کوچک را برای زنده ماندن بر عهده گرفته و خط داستانی بازی را دنبال کند، نقشه بازی حدودا 16 کیلومتر مربع میباشد که 8 کیلومتر مربع آن قابل بازی است. بازیکن باید از بین چند نقطه یکی را برای ساخت پایگاه انتخاب نماید و در طول بازی انرا توسعه ومهکمکاریکند، یکی از قسمت های قابل توجه بازی تلاش شما به عنوان یک رهبر در حفظ تعادل بین منابع غذایی و دارویی همپچنین تسلیحات و مهمات برای اعضای گروه شماست. شما به جز عذا ها که قابل کشت در داخل پایگاه است باید باقی تجهیزات از جمله تسلیحات و داروها را داخل بازی و با معامله و مبارزه با کاراکتر های داخل بازی بدست آورید. زامبی ها بخش اصلی بازی هستند، انها تا آخر بازی به دنبال شکار شما هستند و با صدا هایی که شما تولید میکنید جذب شما میشوند و قادر به دویدن با سرعت به سمت شما هستند و قابلیت روبرو شدن مستقیم با شما را دارند شما میتوانید با پنهانکاری از دست آنها بگریزید و یا توجه آنها را توسط ترقه به نقطه ای دیگر جلب نمایید. در بازی انواع مختلف زامبی ها وجود دارد از جمله حیوانات و زامبی های منهدم شونده در کل در بازی شما هیچ دشمن انسانی ندارید و تنها دشمن شما زامبی ها میباشند. داستان بازی داستان بازی در محلی ساختگی به نام "دره ی ترامبل" رخ میدهد، شخصیت بازی "مارکوس کمبل" نام دارد، یک منشی فروشگاه که پس از بازگشتن از ماهیگیری به همراه دوست خود "اد جونز" متوجه پایان دنیا و رسیدن آخرالزمان میشوند و بعد از مدتی جدال به یک تفنگدار ارتش به نام "مایا تورس" ملحق میگردند، آنها یک بیسیم میابند و با کمک آن با فردی به نام "لیلی رینر" ارتباط برقرار میکنند که به آنها کمک میکند تا مسیرشان را به کلیسایی به نام "معراج" پیدا کنند مکانی که لیلی و عده ای نجات یافته در آنجا پناه گرفته اند. محتوای قابل دانلود DLC Breakdown(سقوط) این محتوا در تاریخ 20 جولای2013 برای هر دو نسخه کنسولی و PC بازی عرضه شد، که در آن شما وظیفه بازسازی خودرو ها برای فرار از دست زامبی ها را بر عهده دارید. Lifeline (شاهراه) بعد ازمدتی کوتاه از عرضه دی ال سی قبلی استودیو Undead دی ال سی جدیدی به نام…

امتیاز بازی State Of Decay

State Of Decay - 6.5

6.5

10

این امتیاز طبق بررسی های گیم شیفت به بازی داده شده

امتیاز کاربران: 4.7 ( 1 رای)
7 bigtheme

۱۰۴۶ = بازدید کل ۱ = بازدید امروز

اشتراک در شبکه های اجتماعی!

دسترسی آسان به این نوشته لینک کوتاه
QR Code For:  نقد و بررسی بازی State Of Decay