نرم افزار رسمی Remote Play سونی برای کامپیوتر های شخصی ویندوز/مک عرضه شد + آموزش و دانلود

Print Friendly, PDF & Email

و بالاخره نسخه رسمی نرم افزار Remote Play سونی که قبل از آن فقط شاهد آن روی گوشی های رده بالای سونی بودیم بتازگی توسط این کمپانی برای کامپیوتر های شخصی تحت سیستمعامل ویندوز ماکروسافت و مک اپل انتشار یافت.

این نرم افزار برای ریموت کردن تصویر و کنترل کامل پلی استیشن ۴ از روی کامپیوتر منتشر شده و شما توسط این ابزار میتوانید توسط کامپیوتر شخصی خود بازی ها را از روی کنسول اجرا نمایید، برای اموزش با ما همراه باشید.

ابتدا نرم افزار مربوط به سیستم عامل کامپیوتر خود را از زیر دانلودنمایید.

باید توجه داشته باشید که این نرم افزار فعلا روی ویندوز های ۸٫۱ به بالا و سیستم عامل مک او اس اکس ۱۰٫۱۰ یوسمیتی و ۱۰٫۱۱ الکاپیتان به بالا اجرا میشود

 

ویندوز / مک

سپس کنسول را روشن کرده و نرم افزار را در کامپیوتر نیز اجرا کنید.

remoteplaygameshift.ir

 

و حالا دسته دوال شاک ۴ را توسط کابل به کامپیوتر متصل نمایید و دکمه استارت را بزنید، بعد از زدن دکمه استارت نرم افزار ازشما میخواهد تا با اکانت PSN اصلی خود ساین این نمایید.

 

remoteplaygameshift.ir1

 

در این مرحله منتظر بمانید تا نرم افزار کنسول شما را پیدا کند اگر مراحل طول کشید و یا با خطایی روبرو شدید گزینه Add Manually را در نرم افزار انتخاب نمایید و از کنسول به تنظیمات سپس به قسمت تنظیمات ریموت پلی رفته و گزینه Add Device را بفشارید و عدد نمایان شده را در قسمت خواسته شده نرم افزار Remote Play تایپ نمایید.

remoteplaygameshift.ir2

۲۵۵۲ = بازدید کل ۱ = بازدید امروز

اشتراک در شبکه های اجتماعی!

دسترسی آسان به این نوشته لینک کوتاه
QR Code For:  نرم افزار رسمی Remote Play سونی برای کامپیوتر های شخصی ویندوز/مک عرضه شد + آموزش و دانلود